Spa & Wellness

COEN SPA & WELLNESS to ośrodek SPA położony w kompleksie rekreacyjno-biznesowym Stacja Nowa Gdynia na granicy Łodzi i Zgierza. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji stanowi idealne miejsce do odpoczynku w harmonii z naturą i zdrowym trybem życia.

Wysoki poziom usług gwarantuje autoryzacja Thalgo - znanej na całym świecie francuskiej marki kosmetyczn...

COEN SPA & WELLNESS to ośrodek SPA położony w kompleksie rekreacyjno-biznesowym Stacja Nowa Gdynia na granicy Łodzi i Zgierza. Dzięki tej wyjątkowej lokalizacji stanowi idealne miejsce do odpoczynku w harmonii z naturą i zdrowym trybem życia.

Wysoki poziom usług gwarantuje autoryzacja Thalgo - znanej na całym świecie francuskiej marki kosmetycznej. Zapewniamy wykwalifikowany i doświadczony personel, najlepsze urządzenia zabiegowe, komfortowe wnętrza i zabiegi w niezobowiązującej atmosferze, pozwalające na pełen relaks.

COEN SPA & WELLNESS otrzymało liczne tytuły: SPA doskonale miesięcznika 'Twój Styl' oraz zostało wielokrotnie nagrodzone w prestiżowych konkursach m.in: Top Ten oraz Spa Prestige Awards.

COEN SPA & WELLNESS specjalizuje się w:

 • zabiegach relaksacyjnych na twarz i na ciało, tj.: masaże klasyczne i orientalne, ekskluzywne rytuały SPA, hydroterapia

 • zabiegach pielęgnacyjnych i leczniczych twarzy, tj.: peelingi lekarskie, leczenie trądziku i przebarwień, zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące,

 • zabiegach medycyny estetycznej, które wykonują wybitni specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk, dr Paulina Kubik, dr Magdalena Adamiak - Kardas,

 • zabiegach antycellulitowych, wyszczuplających i modelujących sylwetkę z wykorzystaniem aparatury BODY HEALTH i ULTRA SLIM FUTURA PRO.

Posiadamy w stałej ofercie szeroką gamę kosmetyków i suplementów Thalgo do pielęgnacji domowej oraz karnety upominkowe i pakiety SPA. Na terenie SPA skorzystać można również z solarium Ergoline.

Serdecznie zapraszamy!

więcej

Spa & Wellness  Jest 153 produktów

podkategorie

 • Pielęgnacja ciała i hydroterapia

  "Sanus per aquam"-filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. SPA to spokój ciała i ducha, to równowaga, harmonia, która jest źródłem zdrowia i piękna...zaczerpnij więc ze źródła życia, które tętni w zabiegach związanych z wodą i hydroterapią.

 • Masaże i rytuały SPA

  Przenieś się do świata luksusu i zafunduj sobie chwilę ukojenia  z naszymi wyjątkowymi rytuałami na ciało Thalgo i Ella Bache. Staranny dobór składników aktywnych, kompozycji zapachowych oraz technik masażu pozwoli uzyskać  niezapomniany na długo  relaks.

 • Modelowanie sylwetki - urządzenia

  W Coen SPA & WELLNESS wielowiekową tradycję SPA łączymy z najnowocześniejszą aparaturą XXI wieku, aby uwolnić od zmęczenia i stresu, ukoić zmysły a dodatkowo odkryć piękno ludzkiego ciała. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi specjalistami, którzy dobiorą dla każdego indywidualny program dla osiągnięcia zdrowego ciała i umysłu.

 • Kosmetyka twarzy

  Oferujemy szeroką gamę zabiegów indywidualnie dobranych do każdego typu skóry.

 • Medycyna estetyczna

  Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które prowadzą doświadczeni i uznani specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk i dr Paulina Kubik.

  Koszt zabiegów medycyny estetycznej jest zawsze ustalany indywidualnie przez lekarza.

  Kolejny termin wizyty dr Ignaciuka już niebawem.

 • Pakiety SPA

  W naszej ofercie znajdują się wysoce dobrane kombinacje zabiegów połączonych w pakiety z korzystnym upustem cenowym. Istnieje możliwość zakupienia ich indywidualnie lub w postaci voucheru upominkowego. Proponujemy również możliwość stworzenia indywidualnych pakietów dostosowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 • Strefa męska

  Zabiegi w strefie męskiej obejmują pielęgnację całego ciała i twarzy szczególnie dostosowaną do męskich  oczekiwań i upodobań, a także dedykowaną dla delikatnej i wrażliwej męskiej skóry.

 • Pielęgnacja dłoni i stóp

  Dłonie to wizytówka każdego człowieka. Zapewnij sobie nieustające poczucie komfortu i najnowsze trendy w manicure i pedicure, które gwarantuje marka OPI. Przywróć ukojenie zmęczonym i obolałym stopom dzięki fachowo wykonanemu zabiegowi pedicure w naszym gabinecie. Sterylność wykonania zabiegów i lecznicze preparaty marki Gehwol spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 • Depilacje

  Proponujemy Państwu zarówno tradycyjna metodę redukcji niechcianego owłosienia za pomocą wosków znanej marki Perron Rigot, depilację enzymatyczną systemem Epilfree, jak i depilację laserem Light Sheer Desire.

 • Solarium

  Zapraszamy do naszego studia solaryjnego Ergoline, w którym zapewnić można sobie dawkę zdrowej opalenizny a jednocześnie polepszyć samopoczucie.

 • Kosmetyki detaliczne

  W naszym sklepie firmowym  w Coen SPA&WELLNESS mają Państwo możliwość nabycia kosmetyków detalicznych takich firm jak: Thalgo, Ella Bache, Purles, OPI czy Revitalash. 

  Na prezent polecamy także atrakcyjne zestawy kosmetyków w ozdobnych opakowaniach i w promocyjnych cenach!

 • Na prezent

  KARNET UPOMINKOWY NA ZABIEGI W SPA jest doskonałym pomysłem na niebanalny i elegancki prezent na każdą okazją, który z pewnością sprawi dużo przyjemności obdarowanej osobie.  

  Pomyśl o Świętach i podaruj piękno i relaks ukochanej osobie... Zaproszenia są w formie eleganckich imiennych karnetów w ozdobnej kopercie. Mogą Państwo dowolnie wybrać zarówno wartość karnetu, jak i rodzaj zabiegów.  

  Zaproszenia do SPA mogą być również ciekawą formą nagrody lub podziękowania dla Państwa partnerów biznesowych i pracowników.    

  Na prezent polecamy także atrakcyjne zestawy kosmetyków Thalgo w ozdobnych opakowaniach i w promocyjnych cenach, które są do nabycia w sklepie firmowym Thalgo w COEN SPA & WELLNESS.

   * Karnet ważny jest 2 miesiące od daty zakupu. Prosimy o kontakt przed upływem terminu ważności w celu umówienia wizyty.