Modelowanie sylwetki - urządzenia

W Coen SPA & WELLNESS wielowiekową tradycję SPA łączymy z najnowocześniejszą aparaturą XXI wieku, aby uwolnić od zmęczenia i stresu, ukoić zmysły a dodatkowo odkryć piękno ludzkiego ciała. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszymi specjalistami, którzy dobiorą dla każdego indywidualny program dla osiągnięcia zdrowego ciała i umysłu.

Modelowanie sylwetki - urządzenia  Jest 5 produktów

podkategorie

  • BODY HEALTH SYSTEM – BHS

    Zabieg pobudza krążenie, ułatwia usuwanie toksyn, ujędrnia skórę oraz modeluje kształt ciała i zmniejsza jego obwód. Zabieg BHS szczególnie polecany jest przy cellulicie, nawet w najbardziej zaawansowanych stadiach. Bardzo dobre efekty przynosi wykonywanie zabiegów BHS w serii, naprzemiennie z zabiegami antycellulitowymi Thalgo. Przy zakupie serii zabiegów korzystny rabat cenowy!   

  • ELEKTROSTYMULACJA FUTURA PRO

    FUTURA PRO to urządzenie, które zapewnia skuteczność terapii kształtowania sylwetki. Bardzo szeroka gama programów estetycznych, rehabilitacyjnych i sportowych dla kobiet i mężczyzn pozwala precyzyjnie dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb. Jest to świetne uzupełnienie treningu siłowego.

Showing 1 - 5 of 5 items
Showing 1 - 5 of 5 items