Medycyna estetyczna

Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które prowadzą doświadczeni i uznani specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk i dr Paulina Kubik.

Informujemy, że kolejna wizyta dr Andrzeja Ignaciuka odbędzie się w listopadzie. Zainteresowanych zapraszamy do umawiania się pod nr tel. 42 634 80 27 lub 42 714 21 80

Koszt konsultacji i zabieg...

Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które prowadzą doświadczeni i uznani specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk i dr Paulina Kubik.

Informujemy, że kolejna wizyta dr Andrzeja Ignaciuka odbędzie się w listopadzie. Zainteresowanych zapraszamy do umawiania się pod nr tel. 42 634 80 27 lub 42 714 21 80

Koszt konsultacji i zabiegów medycyny estetycznej jest zawsze ustalany indywidualnie przez lekarza.więcej

Medycyna estetyczna  Nie ma produktów w tej kategorii

podkategorie

 • Usuwanie zmarszczek mimicznych - botoks

  Botox to bezpieczna, szybka i bardzo efektywna metoda zapobiegania powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Zabieg jest niemal bezbolesny i może być wykonywany nawet u młodych osób o silnej mimice twarzy. Wstrzyknięty preparat blokuje połączenia między zakończeniami nerwów i mięśniami. Sprawia, że mięśnie twarzy rozluźniają się, zmarszczki mimiczne rozprostowują i wygładzają, a twarz nabiera pogodnego wyrazu.

  Botox stosuje się głównie w górnej części twarzy (czoło, „lwia zmarszczka” między brwiami, kąciki oczu). Efekt zabiegu jest bardzo naturalny i utrzymuje się przez około 6 miesięcy. Botox jest wykorzystywany również w leczeniu nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

 • Wypełnianie zmarszczek

  Kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy to naturalna substancja obecna w organizmie człowieka, która pomaga w nawilżeniu skóry i dodaje jej objętości. Obecnie w medycynie estetycznej stosuje się bardzo nowoczesne preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają utraconą z wiekiem objętość i wygładzają nawet głębokie i utrwalone zmarszczki. Oprócz korekty zmarszczek i wypełnienia fałdów skórnych o różnym stopniu głębokości, preparaty te stosuje się do powiększenia ust i do poprawy ich konturu, a także do modelowania twarzy.

   

  Kwas polimlekowy                                                                                                            

  Kwas polimlekowy to najnowszy, rewolucyjny implant do wypełniania zmarszczek na bazie kwasu polimlekowego (cząsteczka naturalnie występująca w organizmie). Zabieg jest doskonale tolerowany, daje naturalne, długotrwałe efekty porównywalne z liftingiem twarzy.

  Preparat służy przede wszystkim do korekty zapadniętych policzków, poprawy owalu twarzy, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz podniesienia opadających kącików ust.

  Preparat działa dwuetapowo. Najpierw następuje wypełnienie zmarszczek związane z objętością wstrzykniętej substancji. Ten efekt ustępuje wraz z wchłanianiem się preparatu. Właściwy, długotrwały efekt zapewniony jest przez cząsteczki kwasu polimlekowego, które powodują proces syntezy kolagenu i w naturalny sposób odbudowują skórę. Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć w odstępach kilku tygodni, a jego ostateczny efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

 • Mezoterapia - rewitalizacja skóry

  Mezoterapia to metoda służąca do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia cellulitu oraz rozstępów. Jest stosowana z powodzeniem w leczeniu i profilaktyce łysienia u mężczyzn i kobiet. Mezoterapia igłowa polega na podaniu drogą iniekcji (zastrzyków) odpowiednio dobranych substancji czynnych w głąb skóry. Zabiegi mezoterapii przynoszą widoczne rezultaty i stosowane są w medycynie estetycznej od wielu lat. Szczególnie polecamy mezoterapię do rewitalizacji skóry u osób palących.

 • Leczenie przebarwień - Kuracja Cosmelan/Dermamelan

  Bezpieczna i najskuteczniejsza kuracja likwidująca przebarwienia typu melasma. Kuracja oprócz usunięcia przebarwień ma bardzo dobry wpływ na ogólny wygląd skóry: reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory i wygładza drobne zmarszczki.

 • Redukcja tkanki tłuszczowej

  Lipoliza iniekcyjna to skuteczny zabieg kontrolowanego, bezoperacyjnego zredukowania tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała.

  Zabieg polega na wstrzyknięciu w miejsca, gdzie występuje nadmierna tkanka tłuszczowa preparatu pochodzenia roślinnego, który przenika przez błony komórek odpowiedzialnych za gromadzenie tłuszczu i powoduje ich rozpad. Zbędny tłuszcz jest następnie wydalany z organizmu w wyniku normalnych procesów metabolicznych.

  Lipoliza iniekcyjna jest szczególnie polecana do wyszczuplenia niewielkich obszarów ciała. Znakomicie sprawdza się u osób, które mają podwójny podbródek, zbyt pulchne policzki czy oporne fałdki tłuszczu na plecach. Na większych powierzchniach ciała (brzuch, uda, pośladki) doskonałą alternatywę dla lipolizy iniekcyjnej stanowią zabiegi aparatem Lipo Shock.

 • Nasi specjaliści

  Opiekę medyczną z zakresu medycyny estetycznej zapewniają:

  Dr Andrzej Ignaciuk

  Wybitny specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Absolwent A.M. w Lublinie, dyplom i tytuł doktora medycyny Uniwersytety Tor Vergata, absolwent 4-letniej Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Rzymie, wiceprezes Union Internationale de Medicine Estetique w Paryżu, przewodniczący Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, założyciel i dyrektor 2-letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej P.T.L.

  Dr Paulina Kubik

  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej. Posiada profesjonalne umiejętności i specjalistyczną wiedzę z szerokiego wachlarza zabiegów medycyny estetycznej. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej. Stale kształci się uczestnicząc w medycznych konferencjach krajowych i międzynarodowych.

  Zajmuje się problematyką medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.