DEPILACJA ENZYMATYCZNA EPILFREE -ALTERMATYWA DLA DEPILACJI LASEROWEJ

DEPILACJA ENZYMATYCZNA EPILFREE -ALTERMATYWA DLA DEPILACJI LASEROWEJ

Każdy z nas chce cieszyć się gładką skórą, a depilacja stała się już elementem naszej codziennej toalety. Elementem niezbędnym dla naszego komfortu i dobrego samopoczucia. W okresie letnim lubimy eksponować gładkie ciało, które muśnięte słońcem wygląda elegancko a zarazem kusząco.

Rynek kosmetyczny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prześciga się w dostępności metod depilacji. Tą najbardziej pożądaną jest oczywiście trwała metoda redukcji niechcianego owłosienia, w której prym wiedzie depilacja laserowa.

Co jednak z osobami, które nie chcą lub nie mogą z niej korzystać?

Doskonałym rozwiązaniem okazuje się depilacja enzymatyczna, oparta na kompleksie aktywnych składników roślinnych, cenionej na całym świecie marki EpilFree. Proces tej depilacji możemy podzielić na trzy etapy:

  • standardowa depilacja woskiem wybranego obszaru ciała

  • aplikacja aktywatora, który dla lepszej wchłanialności rozszerza mieszki włosowe czterokrotnie

  • aplikacja tonera, którego składniki aktywne zmniejszają proliferację komórek włosa, tym samym spowalniając jego odrost

Czyli łatwo, szybko i bezboleśnie (oczywiście poza depilacją woskiem).

Taki system depilacji powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie a po kilku zabiegach całkowity zanik owłosienia. Producent obiecuje widoczne efekty już po pierwszym zastosowaniu, a ilość wymaganych powtórzeń jest indywidualna dla każdego klienta.

Ogromną zaletą tej metody jest fakt, że usuwa ona każdy rodzaj owłosienia niezależnie od jego koloru, grubości włosów czy karnacji skóry osoby poddającej się zabiegowi depilacji. I co bardzo istotne o tej porze roku, może być wykonywana również latem, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek efektów ubocznych.

Zabieg dostępny jest wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, wykonywany przez wykwalifikowanych specjalistów.