Depilacje

Proponujemy Państwu zarówno tradycyjna metodę redukcji niechcianego owłosienia za pomocą wosków znanej marki Perron Rigot, depilację enzymatyczną systemem Epilfree, jak i depilację laserem Light Sheer Desire.

Depilacje  Jest 27 produktów

podkategorie

 • Depilacja woskiem
 • Depilacja enzymatyczna

  TRWAŁA REDUKCJA OWŁOSIENIA PREPARATEM ENZYMATYCZNYM EPILFREE

  EpilFree powoduje spowolnienie wzrostu włosa, jego osłabienie i redukcję niechcianego owłosienia, aż do 80%. Dla osiągnięcia pełnego rezultatu zabieg powinien być kilkakrotnie powtórzony w regularnych odstępach czasu. Metoda jest skuteczna przy każdym kolorze włosów i skóry. Nie wywołuje podrażnień i może być zastosowana na wszystkie partie ciała u kobiet i mężczyzn, niezależnie od pory roku.

  ZABIEG SKŁADA SIĘ Z 2 ETAPÓW:

  I ETAP:  Woskowanie

  II ETAP: Nałożenie specjalnego kompleksu enzymów, który przenika do otwartych mieszków włosowych i uniemożliwia odrost włosów.  

 • Depilacja laserem diodowym Light Sheer

  Najwyższej klasy laser diodowy Light Sheer Desire pozwala na bardzo skuteczne usunięcie zbędnego owłosienia przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu klienta. Laser Light Sheer Desire to najnowszy, najszybszy i zarazem najbardziej efektywny laser amerykańskiej firmy Lumensis - światowego lidera w dziedzinie fotoepilacji. Teraz zabiegi depilacji Light Sheer Desire dostępne są w COEN DAY SPA w atrakcyjnych cenach.

  Po szczegółowe informacje na temat depilacji laserowej zapraszamy do recepcji SPA.

Showing 1 - 27 of 27 items
Showing 1 - 27 of 27 items