Medycyna estetyczna

Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które prowadzą doświadczeni i uznani specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk i dr Paulina Kubik.

Informujemy, że kolejna wizyta dr Andrzeja Ignaciuka odbędzie się 18 kwietnia (czwartek). Zainteresowanych zapraszamy do umawiania się pod nr tel. 42 634 80 27 lub 42 714 21 80

Koszt konsultacji...

Oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej, które prowadzą doświadczeni i uznani specjaliści: dr Andrzej Ignaciuk i dr Paulina Kubik.

Informujemy, że kolejna wizyta dr Andrzeja Ignaciuka odbędzie się 18 kwietnia (czwartek). Zainteresowanych zapraszamy do umawiania się pod nr tel. 42 634 80 27 lub 42 714 21 80

Koszt konsultacji i zabiegów medycyny estetycznej jest zawsze ustalany indywidualnie przez lekarza.więcej

Medycyna estetyczna  Nie ma produktów w tej kategorii

podkategorie

 • Usuwanie zmarszczek mimicznych - botoks

  Botox to bezpieczna, szybka i bardzo efektywna metoda zapobiegania powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Zabieg jest niemal bezbolesny i może być wykonywany nawet u młodych osób o silnej mimice twarzy. Wstrzyknięty preparat blokuje połączenia między zakończeniami nerwów i mięśniami. Sprawia, że mięśnie twarzy rozluźniają się, zmarszczki mimiczne rozprostowują i wygładzają, a twarz nabiera pogodnego wyrazu.

  Botox stosuje się głównie w górnej części twarzy (czoło, „lwia zmarszczka” między brwiami, kąciki oczu). Efekt zabiegu jest bardzo naturalny i utrzymuje się przez około 6 miesięcy. Botox jest wykorzystywany również w leczeniu nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

 • Wypełnianie zmarszczek

  Kwas hialuronowy

  Kwas hialuronowy to naturalna substancja obecna w organizmie człowieka, która pomaga w nawilżeniu skóry i dodaje jej objętości. Obecnie w medycynie estetycznej stosuje się bardzo nowoczesne preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają utraconą z wiekiem objętość i wygładzają nawet głębokie i utrwalone zmarszczki. Oprócz korekty zmarszczek i wypełnienia fałdów skórnych o różnym stopniu głębokości, preparaty te stosuje się do powiększenia ust i do poprawy ich konturu, a także do modelowania twarzy.

   

  Kwas polimlekowy                                                                                                            

  Kwas polimlekowy to najnowszy, rewolucyjny implant do wypełniania zmarszczek na bazie kwasu polimlekowego (cząsteczka naturalnie występująca w organizmie). Zabieg jest doskonale tolerowany, daje naturalne, długotrwałe efekty porównywalne z liftingiem twarzy.

  Preparat służy przede wszystkim do korekty zapadniętych policzków, poprawy owalu twarzy, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz podniesienia opadających kącików ust.

  Preparat działa dwuetapowo. Najpierw następuje wypełnienie zmarszczek związane z objętością wstrzykniętej substancji. Ten efekt ustępuje wraz z wchłanianiem się preparatu. Właściwy, długotrwały efekt zapewniony jest przez cząsteczki kwasu polimlekowego, które powodują proces syntezy kolagenu i w naturalny sposób odbudowują skórę. Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć w odstępach kilku tygodni, a jego ostateczny efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

 • Mezoterapia - rewitalizacja skóry

  Mezoterapia to metoda służąca do regeneracji i odmładzania skóry, leczenia cellulitu oraz rozstępów. Jest stosowana z powodzeniem w leczeniu i profilaktyce łysienia u mężczyzn i kobiet. Mezoterapia igłowa polega na podaniu drogą iniekcji (zastrzyków) odpowiednio dobranych substancji czynnych w głąb skóry. Zabiegi mezoterapii przynoszą widoczne rezultaty i stosowane są w medycynie estetycznej od wielu lat. Szczególnie polecamy mezoterapię do rewitalizacji skóry u osób palących.

 • Leczenie przebarwień - Kuracja Cosmelan/Dermamelan

  Bezpieczna i najskuteczniejsza kuracja likwidująca przebarwienia typu melasma. Kuracja oprócz usunięcia przebarwień ma bardzo dobry wpływ na ogólny wygląd skóry: reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory i wygładza drobne zmarszczki.

 • Redukcja tkanki tłuszczowej

  Lipoliza iniekcyjna to skuteczny zabieg kontrolowanego, bezoperacyjnego zredukowania tkanki tłuszczowej w określonych partiach ciała.

  Zabieg polega na wstrzyknięciu w miejsca, gdzie występuje nadmierna tkanka tłuszczowa preparatu pochodzenia roślinnego, który przenika przez błony komórek odpowiedzialnych za gromadzenie tłuszczu i powoduje ich rozpad. Zbędny tłuszcz jest następnie wydalany z organizmu w wyniku normalnych procesów metabolicznych.

  Lipoliza iniekcyjna jest szczególnie polecana do wyszczuplenia niewielkich obszarów ciała. Znakomicie sprawdza się u osób, które mają podwójny podbródek, zbyt pulchne policzki czy oporne fałdki tłuszczu na plecach. Na większych powierzchniach ciała (brzuch, uda, pośladki) doskonałą alternatywę dla lipolizy iniekcyjnej stanowią zabiegi aparatem Lipo Shock.

 • Nasi specjaliści

  Opiekę medyczną z zakresu medycyny estetycznej zapewniają:

  Dr Andrzej Ignaciuk

  Wybitny specjalista z zakresu medycyny estetycznej. Absolwent A.M. w Lublinie, dyplom i tytuł doktora medycyny Uniwersytety Tor Vergata, absolwent 4-letniej Międzynarodowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Rzymie, wiceprezes Union Internationale de Medicine Estetique w Paryżu, przewodniczący Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, założyciel i dyrektor 2-letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej P.T.L.

  Dr Paulina Kubik

  Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista medycyny rodzinnej. Posiada profesjonalne umiejętności i specjalistyczną wiedzę z szerokiego wachlarza zabiegów medycyny estetycznej. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej. Stale kształci się uczestnicząc w medycznych konferencjach krajowych i międzynarodowych.

  Zajmuje się problematyką medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.