Wypełnianie zmarszczek

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalna substancja obecna w organizmie człowieka, która pomaga w nawilżeniu skóry i dodaje jej objętości. Obecnie w medycynie estetycznej stosuje się bardzo nowoczesne preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają utraconą z wiekiem objętość i wygładzają nawet głębokie i utrwalone z...

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy to naturalna substancja obecna w organizmie człowieka, która pomaga w nawilżeniu skóry i dodaje jej objętości. Obecnie w medycynie estetycznej stosuje się bardzo nowoczesne preparaty wypełniające na bazie kwasu hialuronowego, które przywracają utraconą z wiekiem objętość i wygładzają nawet głębokie i utrwalone zmarszczki. Oprócz korekty zmarszczek i wypełnienia fałdów skórnych o różnym stopniu głębokości, preparaty te stosuje się do powiększenia ust i do poprawy ich konturu, a także do modelowania twarzy.

 

Kwas polimlekowy                                                                                                            

Kwas polimlekowy to najnowszy, rewolucyjny implant do wypełniania zmarszczek na bazie kwasu polimlekowego (cząsteczka naturalnie występująca w organizmie). Zabieg jest doskonale tolerowany, daje naturalne, długotrwałe efekty porównywalne z liftingiem twarzy.

Preparat służy przede wszystkim do korekty zapadniętych policzków, poprawy owalu twarzy, wypełnienia bruzd nosowo-wargowych oraz podniesienia opadających kącików ust.

Preparat działa dwuetapowo. Najpierw następuje wypełnienie zmarszczek związane z objętością wstrzykniętej substancji. Ten efekt ustępuje wraz z wchłanianiem się preparatu. Właściwy, długotrwały efekt zapewniony jest przez cząsteczki kwasu polimlekowego, które powodują proces syntezy kolagenu i w naturalny sposób odbudowują skórę. Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć w odstępach kilku tygodni, a jego ostateczny efekt utrzymuje się od 2 do 5 lat.

więcej

Wypełnianie zmarszczek  Nie ma produktów w tej kategorii