Usuwanie zmarszczek mimicznych - botoks

Botox to bezpieczna, szybka i bardzo efektywna metoda zapobiegania powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Zabieg jest niemal bezbolesny i może być wykonywany nawet u młodych osób o silnej mimice twarzy. Wstrzyknięty preparat blokuje połączenia między zakończeniami nerwów i mięśniami. Sprawia, że mięśnie twarzy rozluźniają się, zmar...

Botox to bezpieczna, szybka i bardzo efektywna metoda zapobiegania powstawaniu i pogłębianiu się zmarszczek mimicznych. Zabieg jest niemal bezbolesny i może być wykonywany nawet u młodych osób o silnej mimice twarzy. Wstrzyknięty preparat blokuje połączenia między zakończeniami nerwów i mięśniami. Sprawia, że mięśnie twarzy rozluźniają się, zmarszczki mimiczne rozprostowują i wygładzają, a twarz nabiera pogodnego wyrazu.

Botox stosuje się głównie w górnej części twarzy (czoło, „lwia zmarszczka” między brwiami, kąciki oczu). Efekt zabiegu jest bardzo naturalny i utrzymuje się przez około 6 miesięcy. Botox jest wykorzystywany również w leczeniu nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

więcej

Usuwanie zmarszczek mimicznych - botoks  Nie ma produktów w tej kategorii